Dlaczego warto głosować na Łukasza Garusa – z Koalicji Obywatelskiej

W piątek byłem w redakcji „Gwarka” na debacie kandydatów na burmistrza. Debatowałem z Panem redaktorem. Atmosfera była bardzo miła a pytania rzeczowe i wcale nie łatwe. Na koniec wygłosiłem oświadczenia do mieszkańców, którego treść publikuję poniżej.

Bo można lepiej, bo Tarnowskie Góry potrzebują dynamicznego impulsu do rozwoju. Potrzebują „boosta” czyli takiego turbo doładowania. Odnoszę wrażenie że Tarnowskie Góry przez ostatnie 12 lat rządów poprzednika, popadły w stagnację, w pułapkę powolnego rozwoju. W pułapkę bylejakości.

Zwracam się z prośbą , do tych którzy chcą zmiany, chcą lepszego miasta, ale i tych którzy docenią dotychczasowy dorobek, bo on istnieje, możemy uczynić nasze miasto naprawdę wyjątkowym, unikalnym. Może jestem trochę marzycielem, ale bez marzeń i śmiałych wizji nasze miasto będzie szare i przeciętne. Tarnowskie Góry to piękne miasto, to diament, który wymaga paru szlifów a stanie się brylantem. To właśnie ma zapewnić realizacja mojego programu. Ważniejszy jest program, idea niż człowiek który nią niesie. Jeżeli istotna cześć mojego programu będzie realizowana to i tak wygrają Ci którzy mnie popierają, to wygram i ja. Widzę jak moje postulaty i uwagi, z czasów kiedy byłem radnym, są w jakiejś części realizowane, dlatego drodzy Tarnogórzanie.

Wybierzcie Lepsze Miasto.
Wybierzcie Łukasza Garusa