Łukasz
Garus

Radny Miasta Tarnowskie Góry

Koalicja Obywatelska, Platforma Obywatelska, Nowoczesna

Lepsze Miasto

Szanowni Tarnogórzanie. Mam 43 lata i od urodzenia mieszkam w Tarnowskich Górach z którymi moja rodzina jest bardzo związana od wielu pokoleń. Studia prawnicze ukończyłem w roku 1999 z oceną bardzo dobrą. Prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w Tarnowskich Górach. Jestem żonaty, mam siedmioletnią córkę.

Z samorządem lokalnym jestem związany od 18 lat, kiedy to po skończeniu studiów rozpocząłem pracę w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach. Pracując kolejno w kilku instytucjach i urzędach zdobyłem doświadczenie  i  pogłębiłem wiedzę z zakresu funkcjonowania administracji publicznej i samorządu terytorialnego. W latach 2006 – 2014 uzyskałem mandat radnego Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach, który piastowałem dwie kadencję.

Aktualnie jestem Radnym Miasta Tarnowskie Góry w kadencji na lata 2018-2023.

Interesuję się historią, zwłaszcza historią Tarnowskich Gór. Moje hobby to sport, który rekreacyjnie uprawiam od zawsze, a także muzyka, zarówno klasyczna jak i ciężki rock oraz język włoski.

Łukasz Garus

Masz pytania? Serdecznie zapraszam.

Na mojej stronie pragnę informować mieszkańców Tarnowskich Gór o bieżących sprawach związanych z naszym ukochanym miastem. Jako Radny, za pomocą tej strony udostępniam także wszystkie swoje interpelacje, czy wnioski. Jeśli jednak jest jakiś temat, który Państwa bardzo mocno zajmuje, związany oczywiście z naszym miastem, proszę śmiało pisać. Postaram się pomóc w najlepszy z możliwych sposobów. Zapraszam do kontaktu!